Małe plastikowe szambo

Wszystkim działkowiczom oraz właścicielom małych domków letniskowych polecamy produkowane przez CONPLAST małe plastikowe szambo. Rotacyjna technologia wytwarzania zbiornika z polietylenu PEHD zapewnia szczelną monolityczną konstrukcję oraz stuprocentową gwarancję przeciw erozji na agresywne ścieki. Nasze mini szamba posiadają certyfikaty aby Państwo mogli w spokoju je użytkować. Oferowane szambo jest łatwe w transporcie i montażu (waga 90kg). Pojemność całkowita wynosi 2,4m3.Na bazie oferowanego zbiornika istnieje możliwość rozbudowy instalacji do przydomowej oczyszczalni ścieków (opcja dodatkowa za dodatkową dopłatą).

Małe plastikowe szambo
montaż plastikowego szamba
transport plastikowego szamba

Szambo plastikowe – nowa jakość magazynowania nieczystości płynnych

Szambo to nic innego jak zbiornik służący do magazynowania nieczystości płynnych, aby je raz na jakiś czas opróżnić z pomocą wykwalifikowanych osób. Podczas planowania budowy domu lub chęci modernizacji dostępnych już rozwiązań, warto rozpatrzeć taką opcję jak plastikowe szambo. Coraz częściej stawia się je wyżej niż warianty betonowe – są ku temu solidne argumenty.

Szambo plastikowe – szczelność

Nie da się ukryć, że podczas wybierania szamba, interesuje nas kilka istotnych czynników, jakimi zbiornik ten powinien się cechować. Bez dwóch zdań najistotniejsza jest szczelność. Czy więc szambo plastikowe spełnia wyśrubowane oczekiwania, jakie można względem niego mieć? W przypadku alternatyw betonowych liczne rozszczelnienia bywały dużym problemem. I chociaż znalazły się sposoby, aby nieco te konstrukcje zabezpieczyć, to niebezpieczeństwo przecieku nigdy w pełni nie mijało. Zawsze więc był niepotrzebny stres.

Dobrą wiadomością zatem jest fakt, iż plastikowe szambo słynie ze szczelności. Sam materiał w ogóle jest niezwykle wytrzymały. Warto dodatkowo wspomnieć, iż wykorzystywana przez CONPLAST technologia rotacyjna towarzysząca produkcji zbiorników z polietylenu PEHD gwarantuje nie tylko stuprocentową nieprzepuszczalność cieczy, ale również całkowitą odporność na erozję ze względu na kontakt z nieczystościami. Zdawałoby się, że trudno znaleźć tworzywo wytrzymalsze od solidnego betonu – szambo plastikowe jest skutecznym dowodem na to, że nie jest to trafne stwierdzenie.

Plastikowe szambo i jego waga

Kolejnym atutem, jeśli chodzi o opcję typu plastikowe szambo, jest jego waga. Betonowe alternatywy nie dość, że wiązały się niemałą trudnością w kwestii transportu, to jeszcze nie ułatwiały montażu. Znacznie lżejsze szambo plastikowe nie tylko pozwala na bezproblemowy transport, to również podnosi komfort towarzyszący montażowi właśnie. Niewielka waga ma charakter wręcz rewolucyjny w stosunku do wcześniej wykorzystanych rozwiązań – nic zatem dziwnego, że nawet osoby, które wcześniej nie były entuzjastycznie nastawione do takiego rozwiązania, szybko rewidują swoje założenia.

Rozmiar plastikowego szamba

Warto zauważyć, że plastikowe szambo nie musi być duże, aby z powodzeniem spełniało swoje zadanie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyposażyć się w niewielki zbiornik, który spokojnie wystarczy na potrzeby rodziny zamieszkującej domek jednorodzinny. Opcje te wykorzystywać można nie tylko w przypadku nieruchomości zamieszkiwanych przez cały rok – małe szambo plastikowe na działkę rozwiąże problem jej kanalizacji. Działki nie zawsze mają dostęp do podmiejskich kanalizacji, zatem takie rozwiązanie okaże się strzałem w dziesiątkę.

Każdy więc, kto chciałby zainwestować w szambo plastikowe z powodzeniem powinien skontaktować się z przedsiębiorstwem CONPLAST. Wysoka jakość realizacji zleceń w połączeniu z ogromnym doświadczeniem i fachowym doradztwem.

EnglishPolish